۱۳۹۲ خرداد ۱۲, یکشنبه

سخنی کوتاه با عارف و روحانی : کروبی را به یاد می آورید؟


« کروبی پیامی هم برای آقایان قالیباف، ناطق نوری و حسن روحانی داشت. او با اشاره به اینکه شکستن همزمان سکوت این سه نفر و برخی ظرایف موجود در اظهار نظر آنها و نیز همزمانی آن با اطلاعیه دستوری هیئت رئیسه خبرگان، هر نوع تردید در خصوص الزام آقایان به اظهار نظر را برطرف می کند، از این سه نفر خواست با صدور اطلاعیه ای، محاکمه علنی او و اجازه انتشار دفاعیاتش در رسانه ها را نیز خواستار شوند.»جملات فوق بخشی از پیام آقای کروبی است که در نحستین روز از حبس خانگی او منتشر شد. به اقای روحانیپیشنهاد می کنم با تأخیر بیست و هشت ماهه، از این درخواست کروبی حمایت کند. برای آقای عارف هم پیشنهادی دارم. اما قبل از آن ، مراسم ترحیم پدرش را به او یادآوری می نمایم. بله ، همان مراسمی که در دانشگاه شریف برگزار شد و کروبی در حین ورود به آن، با عده ای چماقدار رذل مواجه شد که او را با زور از محل مراسم دور کردند و جناب عارف هم ترجیح داد در آن زمان حرکتی از خود نشان ندهد. ( تصویر زیر مربوط به همان حادثه است )البته آنگونه که کروبی به خود من گفت حدود ساعت یازده شب همان روز، آقای عارف به منزل شیخ تلفن زده و اظهار تأسف کرده است. بگذریم. به دکتر عارف پیشنهاد می کنم او هم از در خواست کروبی برای محاکمه علنی حمایت کند. فکر نمی کنم این حمایت، به انـــدازه واکنش نسبت به اراذل و اوباشی که مهمان عـــــارف را در خانه خدا ـ مسجد ـ مورد حمله قرار دادند خطرناک باشد.


۲ نظر:

  1. آیا شکی دارید که اینآن جز مهره ای در دست بازی گردان این بازی هستند ،
    یقیقنا اینان هم روزی که بوی تعفن از این جسد (جمهوری اسلامی خامنه ای و دوستان ) یا به عبارت دیگر بوی پلوی حکومت بعدی بیشتر از این بلند شود ، آنچه را باید خواهند گفت . و ما مردم یقینانا فراموش خواهیم کرد ، همچنآنکه قربانیان سالهای قبل را فراموش کردیم .

    پاسخحذف
  2. جناب واحدی عزیز.از این عروسکان خیمه شب بازی که در پرده انتصابات . نقش کتک خور را ایفاء میکنند انتظاری نیست .ولی شیخ شجاع میخواست میتوانست با محور قرار گرفتن در جنبش همگانی مردم از حمایت مردم برخوردار شود تا نه تنها لاشخوران حکومت جرات جسارت نداشته باشند بلکه خود خامنه ای هم از تخت به زیر کشیده بود. اما افسوس که نه او و نه فرصت سوز و نه میر حسین هرگز به خود اجازه نمیدهند که از چوب خط ترسیمی رهبر عبور کنند.

    پاسخحذف